Uppdaterat

23 maj 2019

4 januari 2019

5 februari 2019

7 februari 2019

26 mars 2019

Kalender

27 februari 2019

  • Årsmöte

16-17 mars 2019

  • MH

13-14 april 2019

  • MH

5 maj 2019

  • Rallylydnad

26 maj 2019

  • Sillalydnaden

18 juni 2019

  • Medlemsmöte

29 september 2019

  • Söktävling

12-13 oktober 2019

  • MH

10 november 2019

  • Gåsalydnaden

1 december 2019

  • Rallylydnad

Instruktörer SFBK 2018

Zita Frising
zita.frising@telia.com
Lydnad, Rally och Spår kurser

Mia Kondrup
marielousie.stenshammer-kondrup@hotmail.com
Lydnad, Specialsök och Spår kurser

Nilla Lundwall
nillalundwall@gmail.com
Lydnadskurser

Lisa Lundwall
lisamarialundwall@gmail.com
Lydnadskurser

Viveka Nilsson
vivekamnilsson@gmail.com
Lydnad, Rally och Freestyle kurser

Emelie Rosenqvist
ellykjellander@hotmail.com
Lydnad och Agility kurser

Douglas Sterner
douglas.sterner93@gmail.com
Lydnad och Freestyle kurser

Charlotte Thulin
ctthulin@gmail
Lydnadskurser

Per Wernquist
per.wernquisr@gmail.com
Lydnadskurser

Viveca Edblad
viveca.edblad@outlook.com
Lydnadskurser

Jennifer Oldén
jennifer_olden@hotmail.com
Rallylydnad

Loke Dahlström
loke.dahlstrom@gmail.com
Lydnadskurser

Andrea Raaschou
andrea.raaschou@gmail.com
Agility, Specialsök

Martina & Robyn Gringelstam
gringelstam@hotmail.com
Agility

Susanne Nilsson
susanne.nilsson.93@gmail.com
Agility